Verbouwing in de kantine

Wegens werkzaamheden in de kantine, is deze vanaf zaterdag 26 februari tijdelijk gesloten. Zoals velen inmiddels weten, wordt de inrichting van de kantine stevig gemoderniseerd. De vloer wordt in zijn geheel vervangen en ook het interieur wordt aan de eisen van deze tijd aangepast, maar met veel gevoel voor de historie van onze roemruchte club.
Toch willen we ook de jongeren nog meer het echte Hengelo-gevoel meegeven. Het kan zo gezellig zijn om na de wedstrijd even na te praten in de kantine. Belangrijk is dan wel dat je je daar ook thuisvoelt. Vandaar ook dat ook mensen uit de jeugdafdeling en jongeren zelf meegekeken hebben met met onze “binnenhuisarchitecten” die de plannen voorbereiden. Het wordt fantastisch, echt!
Tegelijkertijd heeft ook de activiteitencommissie van onze jeugdafdeling keihard gewerkt aan een prachtig activiteitenprogramma, die je met een scan tot leven kan wekken. Daar wordt je op korte termijn meer over verteld.
Het vervangen van de vloer en nog andere werkzaamheden als schilderen en het timmerwerk, beginnen op maandag 28 februari. Voordat hiermee begonnen kan worden, moet de kantine leeg. Aanstaand weekend zijn er geen (thuis)wedstrijden gepland, dus is besloten al op zaterdag de kantine leeg te maken. De kantine zal dus een aantal dagen gesloten zijn vanaf de 26e, omdat bijvoorbeeld de vloer na het leggen een aantal dagen niet belopen mag worden. Hopelijk kunnen jullie de week daarna de eerste resultaten al bewonderen!
Vrijdag is er nog wel weer onze befaamde bingo, daarna zijn we dus een weekje dicht. De datum van heropening maken we hier direct bekend.
Graag tot ziens!
Kantinecie./Bestuur.